Nieodnaleziona - Remigiusz Mróz

Nieodnaleziona

Przez Remigiusz Mróz

  • Data wydania: 2018-01-17
  • Gatunek: Crime & Thrillers
Score: 4.5
4.5
From 50 Ratings

Opis

Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów!

Jej zaginięcie to dopiero początek…

Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia.

Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny.

Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał.

Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach?

Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego...

Opinie

  • Nie ona pierwsza

    2
    Od Saweronika
    Książka niestety nie takim cudem na jaki jest reklamowana. Owszem czyta się łatwo i przyjemnie, jednakże ma wiele niedociągnięć. Poruszany problem jest poważny ale autorowi tak jakby zabrakło pomysłu na zobrazowanie tematu.

Komentarze