Wszelkie Niezbędne Środki: Opowieść o Luke'u Stonie—Tom 1 - Jack Mars

Wszelkie Niezbędne Środki: Opowieść o Luke'u Stonie—Tom 1

Przez Jack Mars

 • Data wydania: 2018-01-17
 • Gatunek: Crime & Thrillers
Score: 4.5
4.5
From 139 Ratings

Opis

Po tym, jak w środku nocy dżihadyści kradną odpady nuklearne z niestrzeżonego szpitala w Nowym Jorku, policja, ścigając się z czasem, powiadamia FBI. Luke Stone, szef elitarnej tajnej jednostki FBI, jest jedyną osobą, do której mogą zwrócić się o pomoc. Luke natychmiast domyśla się, że terroryści zamierzają skonstruować brudną bombę i zrzucić ją na bardzo ważny obiekt w ciągu najbliższych 48 godzin.

Trwa zabawa w kotka i myszkę, podczas której najbardziej doświadczeni agenci muszą zmierzyć się z najbardziej wyrafinowanymi terrorystami. W miarę odkrywania kolejnych warstw tajemnicy agent Stone orientuje się, że ma do czynienia z daleko sięgającym spiskiem, którego cel jest o wiele ważniejszy, niż Luke się spodziewał – wszystko prowadzi do Prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

Kiedy Luke zostaje wrobiony w przestępstwo, cały jego zespół jest zagrożony, a jego własna rodzina wpada w niebezpieczeństwo, gra zaczyna toczyć się o najwyższą stawkę. Jednak jako były komandos sił specjalnych Luke nie raz był w trudnej sytuacji i nie podda się, dopóki nie powstrzyma przestępców – korzystając ze wszelkich niezbędnych środków.

Pełna zwrotów akcji fabuła opowiada o człowieku, który musi zmierzyć się z armią przeszkód i spisków oraz przekroczyć własne granice, co prowadzi do szokującego punktu kulminacyjnego.

WSZELKIE NIEZBĘDNE ŚRODKI to polityczny thriller z akcją przyspieszającą bicie serca, która rozgrywa się na dramatycznej międzynarodowej scenie i utrzymuje czytelnika w stałym napięciu. To początek nowego wybuchowego cyklu, który sprawi, że będziesz przewracać kartki do późnych godzin nocnych.

II tom serii poświęconej Luke'owi Stone'owi ukaże się już wkrótce.

Opinie

 • Cudowna !!!

  5
  Od dlaczego nie chcesz przeczytac
  Świetna książka , ale gdzie kupić następne tomy?
 • Dobra historia, słabe wydanje

  3
  Od rakoczyn
  Powieść dobrze trzyma w napięciu, fabuła jest wartka, są nieoczekiwane zwroty akcji. Pochłania się ją błyskawicznie. Niestety wydanie ma bardzo dużo błędów, głównie literówek, ale i błędów w tłumaczeniu. Np „islamscy eksterniści” - dwa lub trzy razy, czy tłumaczenie słowa „pathetic” jako „patetyczny” zamiast „żałosny” - w języku polskim to słowo ma zupełnie inne znaczenie! Chyba nikt tego tłumaczenia przed publikacja nie przeczytał...
 • Věry good

  4
  Od marianaeguiron
  Věry good

Komentarze