Smak Odchudzania - Anna Janiszewska

Smak Odchudzania

Przez Anna Janiszewska

 • Data wydania: 2014-12-17
 • Gatunek: Health & Fitness
Score: 3.5
3.5
From 195 Ratings

Opis

Z moich badań wynika, że nieprawdziwe informacje i błędne przekonania są najczęstszą przyczyną nieefektywnego odchudzania i szybkiego porzucania diety. Dowiedz się więcej, aby Twoje odchudzanie zakończyło się sukcesem!

W tym poradniku w prosty sposób wyjaśnię Ci:
- Jak powinna wyglądać zdrowa dieta odchudzająca?
- Która dieta jest najskuteczniejsza?
- Dlaczego dopasowanie diety do osobowości jest takie ważne?
- Czy dieta białkowa może być zdrowa?
- Co i kiedy jeść żeby schudnąć? 

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci miłej lektury i sukcesów w odchudzaniu!
Anna Janiszewska - Dietetyk 

Anna Janiszewska: dietetyk, absolwentka studiów Wydziału Nauk o Żywności i Żywienia Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Szeroko znana jest jako współtwórczyni popularnej diety – Diety OXY, która od 2014 roku jest nieprzerwanie najpopularniejszą dietą, również wśród celebrytów. Doświadczenie i umiejętności z zakresu żywienia człowieka zdobyła dzięki praktykom w szpitalach klinicznych, poradniach dietetycznych i placówkach żywienia zbiorowego.

Opinie

 • Szkoda czasu

  1
  Od Kocurekogorek
  Ta "publikacja" to strata czasu, jej celem jest wyłącznie reklamowanie określonej usługi (schudnij z nami). Nie znajdziesz tu grama informacji, która byłaby w jakikolwiek sposób byłaby wartościowsza od "wiedzy" jakiej pełno jest w necie. Banał goni banał. Przykro to pisać, ale niestety tak wygląda współczesna "literatura", nie tylko ta dietetyczna. Nie polecam.
 • Polecam

  5
  Od sylwix
  Mnostwo ciekawych informacji da rozpoczynajacych zdrowe odzywianie :)
 • Ulotka reklamowa

  1
  Od Kateondiet
  Książka jest w gruncie rzeczy wielostronnicową ulotką reklamową promującą OXY Smart Diet (nie dziwi fakt, że jest darmowa). Niestety to mocno wpływa na wiarygodność zawartych w niej porad.
 • Smak odchudzania

  3
  Od Eternity23
  Książka napisana lekko i przyjemnie zawiera ciekawe informacje.
 • Fajna publikacja

  5
  Od Czarek Lech
  Sporo drobnych wskazowek ktore zastosuje w praktyce.
 • Zwyczajna reklama!

  2
  Od Dazin f.
  Zapowiadało się fajnie. Myślałem, że faktycznie będzie bogata w treści dot. odchudzania. Aczkolwiek to zwyczajny zbiór odnośników do pewnej strony internetowej. Oczywiście autorka zachwala… Śmiech na sali. Nie polecam zaśmiecać sobie tym pamięci.
 • Krótkie acz konkretne

  5
  Od Franckey
  Poradnik wart przeczytania. Czuje sie pewien niedosyt (taki był pewnie zamiar autorki), ale kilka informacji było dla mnie nowych. Napisane przez kobiet a inspirujące także dla facetów chcących zrzucić kilka kilogramów.

Komentarze